Keď máte s kým
ale nemáte kde

Prijímame iba telefonické objednávky

Poloha

Diskrétnosť. Nachádzame sa ďaleko od zvedavých očí.

V každom počasí

Účel Vašej návštevy naplno využijete počas celého roka

Prijateľná cena

Úvodná sadzba už od 32€ | 90 min | 2 osoby | Parkovanie

Ako fungujeme?

1 - Overenie termínu

Najskôr nám musíte zavolať a overiť termín. K dispozícii máme dostatočnú kapacitu, avšak najmä v lete je dopyt pomerne veľký. Overte si dostupnosť a objednajte si priestor na presný čas.

2 - Diskrétnosť

Ubytovať Vás vieme aj bez osobného kontaktu. Kľúč Vám vieme odložiť a vyzdvihnete si ho sami. Náš priestor sa nachádza na odľahlom mieste kde by Vás nemal s určitosťou nikto vyrušovať.

3 - Platba

Zaplatiť môžete prevodom vopred ako aj v hotovosti pri príchode. Vyhradzujeme si právo určiť spôsob platby podľa konkrétneho termínu a spôsobu komunikácie. Určite nájdeme spoločné riešenie.

4 - Čistota

Po každej návšteve priestory dôkladne upratujeme. Pre prípad potreby taktiež využívame ozón a iné nadštandardné riešenia.

Galéria

Rezervujte si čas pre seba už dnes

Zavolať

Vychutnajte si čas s Vašou polovičkou

Nakoľko v okolí okresu Poprad nie je možnosť rezervovať ubytovanie iba na pár hodín, vytvorili sme pre Vás priestor, aby ste využívali to, čo je v Európe bežné. Ak sa potrebujete osprchovať, oddýchnuť počas náročnej cesty, využiť pokoj pri práci v príjemnom lesnom prostredí, alebo hľadáte pokoj s partnerkou, sme pre Vás ideálne miesto. Ďaleko od mestského ruchu, na konci obce s automatickým ubytovacím procesom. Pretože súkromie je to, čo hľadáte, vytvorili sme pre Vás vhodné podmienky.

info@hodinovyhotel.sk

+421 910 921 127

Filická | Gánovce | 058 01

cloudmusic-notelocation